Realizacje

Juramo Grupa Prawna – Twój prawnik online.

juramo

Psycholog Szczecin | Gabinet psychologiczny dla dorosłych i młodzieży | Psychoterapia | Robert Butryn

Psychoterapia Szczecin

Agencja infobrokerska infob2b to serwis stanowiący bazę kontaktów firmowych z różnych gałęzi polskiej gospodarki. Użytkownik ma możliwość wyszukania i zakupu konkretnych danych wyselekcjonowanych według branży, województwa czy miasta.

Info B2B

Modyfikacja treści i struktury strony na temat przepisów i produktów kuchni indyjskiej, opartej na platformie Drupal

Pataks

Projekt i wykonanie sklepu online do kupna oraz odsprzedaży zegarków Rolex, Chopard, Omega i wielu innych topowych marek.

Juwelier Nowak

Serwis internetowy przeznaczony do wymiany dóbr i usług luksusowych z funkcjonalnościami wyszukiwania, przeglądania, oceny oraz bogatej konfiguracji ofert. W serwisie można było również uzyskać informacje o bieżących notowaniach GPW, kursach walut.

Luxugo

Projekt i wykonanie portalu ślubnego. Weddbox jest platformą, która jednocześnie jest inspiracją do organizacji ślubów, a także pomaga Firmom w dotarciu do klienta. Zalogowani użytkownicy mogą stworzyć spersonalizowaną stronę ślubną, gdzie będą mogli dzielić się różnymi informacjami oraz zdjęciami z przyjaciółmi oraz rodziną.

weddbox

Climbos to serwis skupiony na tworzeniu ogólnoświatowego katalogu dróg wspinaczkowych. Zintegrowane funkcje społecznościowe umożliwiają dzielenie się z innymi użytkownikami utworzonymi przez siebie drogami wspinaczkowymi.

Climbos

Platforma zakupowa umożliwiająca wystawianie ofert sprzedaży materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, powiększona o funkcjonalności wystawiania zapytań o produkty oraz składanie ofert.

mrowisko

Zlecenie dotyczyło wprowadzenia zmian na stronie klienta wg przesłanych wytycznych.

Cargotec

Stworzenie systemu optymalizującego zgłaszanie i obsługę reklamacji oraz usprawniającego procesy z zakresu obsługi serwisowej klientów firmy.

Pesa

Poprawki i przygotowanie kodu HTML pod kątem zgodności ze standardami programów pocztowych na potrzeby przygotowania akcji i działań marketingowych. Link: wioskisos.org Ocena Click on a star to rate it! Submit Rating Average rating / 5. Vote count:

wioskisos.org

Strona internetowa oferująca wynajem kempingów nad morzem.

kemping bessarabia

Stworzyliśmy nowy silnik serwisu na bazie frameworka Symfony2, dodaliśmy obsługę przesyłek inPost i DHL, zaktualizowaliśmy system płatności, wdrożyliśmy konta użytkowników.

Obrabiarka

Przepisanie na nowo serwisu zawierającego pełną bazę średnich i dużych przedsięwzięć budowlanych w Polsce. Poprzez udostępnioną bazę wykonawcy, podwykonawcy oraz architekci i projektanci poszukują nowych zleceń, ale także dostawców materiałów i usług budowlanych.

Kompas Inwestycji

Projekt i wykonanie portalu sąsiad-sąsiadowi. Platforma umożliwiająca wystawianie darmowych ogłoszeń najlepiej w obrębie sąsiedztwa w przygotowanych do tego różnych kategoriach.

sąsiad sąsiadowi

Projekt i wykonanie portalu informacyjnego dla Polaków przebywających w Niemczech.

polacy24

Portal internetowy służący do udostępniania i odsłuchiwania plików muzycznych z zaawansowaną wyszukiwarką oraz modułem do zarządzania projektami i plikami.

musicbank

Sklep internetowy oferujący zegarki najpopularniejszych producentów w branży, zaawansowana wyszukiwarka pozwala szybko znaleźć interesujące nas produkty. Portal został przez nas całkowicie przebudowany, dodaliśmy obsługę przesyłek inPost oraz DHL, zaktualizowaliśmy system płatności a także wdrożyliśmy konta użytkowników w portalu.

Zegarek

PM Services Poland Sp. z o. o. jest firmą świadczącą wielobranżowe usługi konsultingowe w sektorze budowlanym. Zlecenie dotyczyło zaprojektowane i realizacje strony, zawierającej informacje na temat firmy wraz z możliwością dodawania ofert pracy.

pmservices

Serwis internetowy pozwalający na rzetelne wybranie lokalu w którym chcemy spędzić wieczór udostępniający informacje na temat konkretnych wydarzeń w danym lokalu oraz ilości uczestników.

joyShare

Platforma handlowa umożliwiająca użytkownikom sprzedaż produktów i usług a także pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych.

integrator handlowy

Serwis ogłoszeniowy dotyczący branży motoryzacyjnej umożliwiający zamieszczanie ogłoszeń na najpopularniejszych serwisach ogłoszeniach w Polsce po jednym kliknięciu myszką. Projekt zakładał zaprojektowanie szaty graficznej ,a także funkcjonalności serwisu.

i-mo

Serwis ogłoszeniowy dotyczący branży motoryzacyjnej umożliwiający zamieszczanie ogłoszeń, a także licytacji. Projekt zakładał zaprojektowanie szaty graficznej ,a także funkcjonalności serwisu.

Hot Deal

Serwis społecznościowo-informacyjny dedykowany społeczności polonijnej na terenie Danii. Portal www.polonia.dk został wykonany dla Polaków z zamiarem rozpowszechniania wiedzy o Danii i Duńczykach łącznie z przepisami prawa, informacjami dotyczącymi biznesu w szerokim tego słowa znaczeniu, edukacją/nauką, kulturą i turystyką.

polonia.dk

Grupą docelową platformy finansowej Newsbroker są wszelkiego rodzaju inwestorzy giełdowi, ale także osoby szukające informacji ze świata giełdy, funduszy inwestycyjnych czy finansów.

news broker

Portal o charakterze społecznościowym i informacyjnym mający za zadanie umożliwić odnalezienie obiektów sportowych lub zebranie użytkowników chętnych do korzystania z nich.

Sportopolis

Portal e-przewodnicy skierowany jest do pilotów wycieczek, przewodników, wszystkich PODRÓŻNIKÓW. Każdy jego zalogowany użytkownik może zamieścić tutaj informacje dotyczące podróży, ciekawych miejsc, filmów, zdjęć, kuchni typowej dla danego regionu. Portal daje okazję do dzielenia się swoimi wrażeniami z odbytych podróży. Zapraszamy do zarejestrowania się na portalu i założenia profilu.

e-przewodnicy

Portal internetowy oferujący aktywne formy wypoczynku na lądzie, w wodzie i w powietrzu. Na portalu jest możliwość zamieszczania ogłoszeń oraz tworzenia grup tematycznych na forum.

hobhol

Portal wakacyjna polska skierowany jest dla wszystkich osób, które szukają oferty wypoczynku na terenie Polski. Na portalu jest możliwość wyszukania ofert przez dobranie odpowiednich parametrów.

Wakacyjna Polska

Portal internetowy, który oferuje swoim użytkownikom możliwość zakładania sklepów z własnymi wzorami koszulek oraz z materiałami reklamowymi.

koszulkomat

Ekskluzywny serwis muzyczny oferujący możliwość sprzedaży swoich podkładów muzycznych oraz ich zakup innym użytkownikom serwisu.

music breeze

Projekt i realizacja autorskiego sklepu internetowego. Sklep oferuje sprzedaż felg samochodowych, olei do silników i opony różnych producentów.

liftech

Projekt ten to program lojalnościowy. Uczestnicy mają możliwość poznania nowych i ciekawych serwisów, odpowiadających ich zainteresowaniom, oraz zapoznawać się z materiałami video czy też wypełniać ankiety lub grać w gry online.

tozobacze

Projekt i realizacja strony informacyjnej biura rachunkowego. AirTax jest biurem rachunkowym specjalizującym się głównie w obsłudze podmiotów działających w szeroko rozumianej branży lotniczej.

Airtax

Projekt i realizacja portalu informacyjnego miasta Płock. Można na nim znaleźć najświeższe wiadomości z miasta Płock,lokalne ogłoszenia, czy też prowadzić dyskusje na forum.

PlockForYou

Projekt i realizacja serwisu internetowego JestemGwiazdą. Serwis ten umożliwia promowanie użytkowników i ich wyjątkowe umiejętności (np. śpiew czy taniec). Portal umożliwia również prowadzenie statystyk popularności oraz kontakt pomiędzy wszystkimi użytkownikami.

jestem gwiazdą

Projekt i realizacja serwisu internetowego odszukani.pl. Portal ten oferuje odszukanie zaginionych ludzi czy też zerwanych dawno temu znajomości.

Odszukani

Projekt i realizacja portalu randkowego. Portal obejmuje rozbudowany i wielofunkcyjny profil użytkownika, który umożliwia dodawanie znajomych, rozdawanie prezentów znajomym, wyszukiwarkę osób, otwartym czatem i forum.

Grzeczni-niegrzeczni

Projekt i realizacja portalu randkowego w stylu ?speed dating?. Portal randkowy umożliwia użytkownikom komunikowanie się z innymi osobami w określonym czasie. Profil użytkownika zawiera podstawowe informacje oraz statystyki.

give5