Realizacje

Serwis internetowy przeznaczony do wymiany dóbr i usług luksusowych z funkcjonalnościami wyszukiwania, przeglądania, oceny oraz bogatej konfiguracji ofert. W serwisie można było również uzyskać informacje o bieżących notowaniach GPW, kursach walut.

Projekt i wykonanie portalu ślubnego. Weddbox jest platformą, która jednocześnie jest inspiracją do organizacji ślubów, a także pomaga Firmom w dotarciu do klienta. Zalogowani użytkownicy mogą stworzyć spersonalizowaną stronę ślubną, gdzie będą mogli dzielić się różnymi informacjami oraz zdjęciami z przyjaciółmi oraz rodziną.

Climbos to serwis skupiony na tworzeniu ogólnoświatowego katalogu dróg wspinaczkowych. Zintegrowane funkcje społecznościowe umożliwiają dzielenie się z innymi użytkownikami utworzonymi przez siebie drogami wspinaczkowymi.

Platforma zakupowa umożliwiająca wystawianie ofert sprzedaży materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, powiększona o funkcjonalności wystawiania zapytań o produkty oraz składanie ofert.

Zlecenie dotyczyło wprowadzenia zmian na stronie klienta wg przesłanych wytycznych.

Stworzenie systemu optymalizującego zgłaszanie i obsługę reklamacji oraz usprawniającego procesy z zakresu obsługi serwisowej klientów firmy.

pesa

Poprawki i przygotowanie kodu HTML pod kątem zgodności ze standardami programów pocztowych na potrzeby przygotowania akcji i działań marketingowych. Link: wioskisos.org

Strona internetowa oferująca wynajem kempingów nad morzem.

Stworzyliśmy nowy silnik serwisu na bazie frameworka Symfony2, dodaliśmy obsługę przesyłek inPost i DHL, zaktualizowaliśmy system płatności, wdrożyliśmy konta użytkowników.

Przepisanie na nowo serwisu zawierającego pełną bazę średnich i dużych przedsięwzięć budowlanych w Polsce. Poprzez udostępnioną bazę wykonawcy, podwykonawcy oraz architekci i projektanci poszukują nowych zleceń, ale także dostawców materiałów i usług budowlanych.

Projekt i wykonanie portalu sąsiad-sąsiadowi. Platforma umożliwiająca wystawianie darmowych ogłoszeń najlepiej w obrębie sąsiedztwa w przygotowanych do tego różnych kategoriach.

Projekt i wykonanie portalu informacyjnego dla Polaków przebywających w Niemczech.

Portal internetowy służący do udostępniania i odsłuchiwania plików muzycznych z zaawansowaną wyszukiwarką oraz modułem do zarządzania projektami i plikami.

Sklep internetowy oferujący zegarki najpopularniejszych producentów w branży, zaawansowana wyszukiwarka pozwala szybko znaleźć interesujące nas produkty. Portal został przez nas całkowicie przebudowany, dodaliśmy obsługę przesyłek inPost oraz DHL, zaktualizowaliśmy system płatności a także wdrożyliśmy konta użytkowników w portalu.

PM Services Poland Sp. z o. o. jest firmą świadczącą wielobranżowe usługi konsultingowe w sektorze budowlanym. Zlecenie dotyczyło zaprojektowane i realizacje strony, zawierającej informacje na temat firmy wraz z możliwością dodawania ofert pracy.

Serwis internetowy pozwalający na rzetelne wybranie lokalu w którym chcemy spędzić wieczór udostępniający informacje na temat konkretnych wydarzeń w danym lokalu oraz ilości uczestników.

Sklep internetowy wraz z katalogiem produktów zawierający w sobie prezentacje firmy. Firma zajmuje się kompleksowym wyposażeniem sklepów, restauracji, hoteli, zakładów karnych, szkół, przedszkoli, barów, fast food, kawiarni itp.

Platforma handlowa umożliwiająca użytkownikom sprzedaż produktów i usług a także pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych.

Serwis ogłoszeniowy dotyczący branży motoryzacyjnej umożliwiający zamieszczanie ogłoszeń na najpopularniejszych serwisach ogłoszeniach w Polsce po jednym kliknięciu myszką. Projekt zakładał zaprojektowanie szaty graficznej ,a także funkcjonalności serwisu.

Projekt zakładał zaprojektowanie i wykonanie portalu wycieczkowego. Portal Travel Team dotyczy branży turystycznej i przeznaczony jest do organizowania wycieczek.

Serwis ogłoszeniowy dotyczący branży motoryzacyjnej umożliwiający zamieszczanie ogłoszeń, a także licytacji. Projekt zakładał zaprojektowanie szaty graficznej ,a także funkcjonalności serwisu.

Serwis społecznościowo-informacyjny dedykowany społeczności polonijnej na terenie Danii. Portal www.polonia.dk został wykonany dla Polaków z zamiarem rozpowszechniania wiedzy o Danii i Duńczykach łącznie z przepisami prawa, informacjami dotyczącymi biznesu w szerokim tego słowa znaczeniu, edukacją/nauką, kulturą i turystyką.

Serwis będący uzupełnieniem strony Kompasinwestycji.pl. Oba serwisy wspólnie tworzą ogólnopolską bazę średnich i dużych inwestycji budowlanych.

Grupą docelową platformy finansowej Newsbroker są wszelkiego rodzaju inwestorzy giełdowi, ale także osoby szukające informacji ze świata giełdy, funduszy inwestycyjnych czy finansów.

Portal o charakterze społecznościowym i informacyjnym mający za zadanie umożliwić odnalezienie obiektów sportowych lub zebranie użytkowników chętnych do korzystania z nich.

Portal e-przewodnicy skierowany jest do pilotów wycieczek, przewodników, wszystkich PODRÓŻNIKÓW. Każdy jego zalogowany użytkownik może zamieścić tutaj informacje dotyczące podróży, ciekawych miejsc, filmów, zdjęć, kuchni typowej dla danego regionu. Portal daje okazję do dzielenia się swoimi wrażeniami z odbytych podróży. Zapraszamy do zarejestrowania się na portalu i założenia profilu.

Portal internetowy oferujący aktywne formy wypoczynku na lądzie, w wodzie i w powietrzu. Na portalu jest możliwość zamieszczania ogłoszeń oraz tworzenia grup tematycznych na forum.

Portal wakacyjna polska skierowany jest dla wszystkich osób, które szukają oferty wypoczynku na terenie Polski. Na portalu jest możliwość wyszukania ofert przez dobranie odpowiednich parametrów.

Portal internetowy, który oferuje swoim użytkownikom możliwość zakładania sklepów z własnymi wzorami koszulek oraz z materiałami reklamowymi.

Ekskluzywny serwis muzyczny oferujący możliwość sprzedaży swoich podkładów muzycznych oraz ich zakup innym użytkownikom serwisu.

Projekt i realizacja autorskiego sklepu internetowego. Sklep oferuje sprzedaż felg samochodowych, olei do silników i opony różnych producentów.

Projekt ten to program lojalnościowy. Uczestnicy mają możliwość poznania nowych i ciekawych serwisów, odpowiadających ich zainteresowaniom, oraz zapoznawać się z materiałami video czy też wypełniać ankiety lub grać w gry online.

Projekt i realizacja strony informacyjnej biura rachunkowego. AirTax jest biurem rachunkowym specjalizującym się głównie w obsłudze podmiotów działających w szeroko rozumianej branży lotniczej.

Projekt i realizacja portalu informacyjnego miasta Płock. Można na nim znaleźć najświeższe wiadomości z miasta Płock,lokalne ogłoszenia, czy też prowadzić dyskusje na forum.

Projekt i realizacja serwisu internetowego JestemGwiazdą. Serwis ten umożliwia promowanie użytkowników i ich wyjątkowe umiejętności (np. śpiew czy taniec). Portal umożliwia również prowadzenie statystyk popularności oraz kontakt pomiędzy wszystkimi użytkownikami.

Projekt i realizacja serwisu internetowego odszukani.pl. Portal ten oferuje odszukanie zaginionych ludzi czy też zerwanych dawno temu znajomości.

Projekt i realizacja serwisu internetowego Róża Melcer. Jest to serwis popularnego salonu ogrodowego z 20-letnim doświadczeniem. Na stronie znajduje się dział z aktualnościami, który pozwala przekazywać klientom ważne informacje dotyczące sadownictwa jak i samej działalności firmy.

Projekt i realizacja portalu randkowego. Portal obejmuje rozbudowany i wielofunkcyjny profil użytkownika, który umożliwia dodawanie znajomych, rozdawanie prezentów znajomym, wyszukiwarkę osób, otwartym czatem i forum.

Projekt i realizacja portalu randkowego w stylu ?speed dating?. Portal randkowy umożliwia użytkownikom komunikowanie się z innymi osobami w określonym czasie. Profil użytkownika zawiera podstawowe informacje oraz statystyki.

Projekt i realizacja strony internetowej Aszmida. Jest to prywatna ezoteryczna strona z ofertą obejmującą analizę numerologiczną. Strona obejmuje księgę gości, gdzie klienci opisują i oceniają oferowane usługi.