Realizacje

Serwis internetowy przeznaczony do wymiany dóbr i usług luksusowych z funkcjonalnościami wyszukiwania, przeglądania, oceny oraz bogatej konfiguracji ofert. W serwisie można było również uzyskać informacje o bieżących notowaniach GPW, kursach walut.

Luxugo

Psycholog Szczecin | Gabinet psychologiczny dla dorosłych i młodzieży | Psychoterapia | Robert Butryn

Psychoterapia Szczecin

Projekt i wykonanie sklepu online do kupna oraz odsprzedaży zegarków Rolex, Chopard, Omega i wielu innych topowych marek.

Juwelier Nowak

Stworzenie systemu optymalizującego zgłaszanie i obsługę reklamacji oraz usprawniającego procesy z zakresu obsługi serwisowej klientów firmy.

Pesa

Projekt i wykonanie portalu ślubnego. Weddbox jest platformą, która jednocześnie jest inspiracją do organizacji ślubów, a także pomaga Firmom w dotarciu do klienta. Zalogowani użytkownicy mogą stworzyć spersonalizowaną stronę ślubną, gdzie będą mogli dzielić się różnymi informacjami oraz zdjęciami z przyjaciółmi oraz rodziną.

weddbox

Climbos to serwis skupiony na tworzeniu ogólnoświatowego katalogu dróg wspinaczkowych. Zintegrowane funkcje społecznościowe umożliwiają dzielenie się z innymi użytkownikami utworzonymi przez siebie drogami wspinaczkowymi.

Climbos

Modyfikacja treści i struktury strony na temat przepisów i produktów kuchni indyjskiej, opartej na platformie Drupal

Pataks

Poprawki i przygotowanie kodu HTML pod kątem zgodności ze standardami programów pocztowych na potrzeby przygotowania akcji i działań marketingowych. Link: wioskisos.org Ocena Click on a star to rate it! Submit Rating Average rating / 5. Vote count: No votes so far! Be the first to rate this post.

wioskisos.org

Przepisanie na nowo serwisu zawierającego pełną bazę średnich i dużych przedsięwzięć budowlanych w Polsce. Poprzez udostępnioną bazę wykonawcy, podwykonawcy oraz architekci i projektanci poszukują nowych zleceń, ale także dostawców materiałów i usług budowlanych.

Kompas Inwestycji

Prace dotyczyły integracji aplikacji mobilnej ze sklepem internetowym Chrono-Nowak.de

Aplikacja mobilna Juwelier Nowak

Przygotowanie aplikacji gabinetu psychoterapeutycznego z opcją szybkiego kontaktu i rezerwacji wizyt Ocena Click on a star to rate it! Submit Rating Average rating / 5. Vote count: No votes so far! Be the first to rate this post.

PWA Psychoterapia Szczecin

Serwis społecznościowo-informacyjny dedykowany społeczności polonijnej na terenie Danii. Portal www.polonia.dk został wykonany dla Polaków z zamiarem rozpowszechniania wiedzy o Danii i Duńczykach łącznie z przepisami prawa, informacjami dotyczącymi biznesu w szerokim tego słowa znaczeniu, edukacją/nauką, kulturą i turystyką.

polonia.dk

Implementacja wyszukiwarki mieszkań w postaci listy oraz interaktywnego, trójwymiarowego modelu z możliwością wyboru piętra i mieszkania.

Omulewska 26

Przygotowanie serwisu schody.pl realizującego funkcje dodawania i wyszukiwania dostawców schodów na terenie całego kraju.

schody.pl

Juramo Grupa Prawna – Twój prawnik online.

juramo

Stworzenie portalu szukampracy.pl pozwalającego pracodawcy na wystawienie oferty / przeprowadzenie kampanii rekrutacyjnej. Link: Szukampracy.pl Ocena Click on a star to rate it! Submit Rating Average rating / 5. Vote count: No votes so far! Be the first to rate this post.

szukampracy.pl

Zlecenie dotyczyło wprowadzenia zmian na stronie klienta wg przesłanych wytycznych.

Cargotec

Sklep internetowy oferujący zegarki najpopularniejszych producentów w branży, zaawansowana wyszukiwarka pozwala szybko znaleźć interesujące nas produkty. Portal został przez nas całkowicie przebudowany, dodaliśmy obsługę przesyłek inPost oraz DHL, zaktualizowaliśmy system płatności a także wdrożyliśmy konta użytkowników w portalu.

Zegarek

Platforma zakupowa umożliwiająca wystawianie ofert sprzedaży materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, powiększona o funkcjonalności wystawiania zapytań o produkty oraz składanie ofert.

mrowisko

Portal e-przewodnicy skierowany jest do pilotów wycieczek, przewodników, wszystkich PODRÓŻNIKÓW. Każdy jego zalogowany użytkownik może zamieścić tutaj informacje dotyczące podróży, ciekawych miejsc, filmów, zdjęć, kuchni typowej dla danego regionu. Portal daje okazję do dzielenia się swoimi wrażeniami z odbytych podróży. Zapraszamy do zarejestrowania się na portalu i założenia profilu.

e-przewodnicy

Strona internetowa oferująca wynajem kempingów nad morzem.

kemping bessarabia

Projekt i wykonanie portalu sąsiad-sąsiadowi. Platforma umożliwiająca wystawianie darmowych ogłoszeń najlepiej w obrębie sąsiedztwa w przygotowanych do tego różnych kategoriach.

sąsiad sąsiadowi

Stworzyliśmy nowy silnik serwisu na bazie frameworka Symfony2, dodaliśmy obsługę przesyłek inPost i DHL, zaktualizowaliśmy system płatności, wdrożyliśmy konta użytkowników.

Obrabiarka

Aplikacja mobilna Climbos. Prace objemowały zaprojektowanie oraz wdrożenie aplikacji mobilnej dostępne na systemy iOS i Android oraz integrację aplikacji ze stroną internetową Climbos.

Aplikacja mobilna Climbos

Projekt i wykonanie portalu informacyjnego dla Polaków przebywających w Niemczech.

polacy24

Portal internetowy służący do udostępniania i odsłuchiwania plików muzycznych z zaawansowaną wyszukiwarką oraz modułem do zarządzania projektami i plikami.

musicbank

PM Services Poland Sp. z o. o. jest firmą świadczącą wielobranżowe usługi konsultingowe w sektorze budowlanym. Zlecenie dotyczyło zaprojektowane i realizacje strony, zawierającej informacje na temat firmy wraz z możliwością dodawania ofert pracy.

pmservices

Serwis internetowy pozwalający na rzetelne wybranie lokalu w którym chcemy spędzić wieczór udostępniający informacje na temat konkretnych wydarzeń w danym lokalu oraz ilości uczestników.

joyShare

Platforma handlowa umożliwiająca użytkownikom sprzedaż produktów i usług a także pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych.

integrator handlowy

aplikacja mobilna Open Gote

aplikacja mobilna Open Gote

Serwis ogłoszeniowy dotyczący branży motoryzacyjnej umożliwiający zamieszczanie ogłoszeń na najpopularniejszych serwisach ogłoszeniach w Polsce po jednym kliknięciu myszką. Projekt zakładał zaprojektowanie szaty graficznej ,a także funkcjonalności serwisu.

i-mo

Agencja infobrokerska infob2b to serwis stanowiący bazę kontaktów firmowych z różnych gałęzi polskiej gospodarki. Użytkownik ma możliwość wyszukania i zakupu konkretnych danych wyselekcjonowanych według branży, województwa czy miasta.

Info B2B

Grupą docelową platformy finansowej Newsbroker są wszelkiego rodzaju inwestorzy giełdowi, ale także osoby szukające informacji ze świata giełdy, funduszy inwestycyjnych czy finansów.

news broker

Portal internetowy oferujący aktywne formy wypoczynku na lądzie, w wodzie i w powietrzu. Na portalu jest możliwość zamieszczania ogłoszeń oraz tworzenia grup tematycznych na forum.

hobhol

Culinary Trail – Szlaki kulturowe bez granic. Projekt obejmował zaprojektowanie i wdrożenie aplikacji mobilnej dostępnej na system Android.

Culinary Trail

Portal wakacyjna polska skierowany jest dla wszystkich osób, które szukają oferty wypoczynku na terenie Polski. Na portalu jest możliwość wyszukania ofert przez dobranie odpowiednich parametrów.

Wakacyjna Polska

Projekt i realizacja autorskiego sklepu internetowego. Sklep oferuje sprzedaż felg samochodowych, olei do silników i opony różnych producentów.

liftech

Projekt ten to program lojalnościowy. Uczestnicy mają możliwość poznania nowych i ciekawych serwisów, odpowiadających ich zainteresowaniom, oraz zapoznawać się z materiałami video czy też wypełniać ankiety lub grać w gry online.

tozobacze

Ekskluzywny serwis muzyczny oferujący możliwość sprzedaży swoich podkładów muzycznych oraz ich zakup innym użytkownikom serwisu.

music breeze

Projekt i realizacja strony informacyjnej biura rachunkowego. AirTax jest biurem rachunkowym specjalizującym się głównie w obsłudze podmiotów działających w szeroko rozumianej branży lotniczej.

Airtax

Projekt i realizacja portalu informacyjnego miasta Płock. Można na nim znaleźć najświeższe wiadomości z miasta Płock,lokalne ogłoszenia, czy też prowadzić dyskusje na forum.

PlockForYou

Projekt i realizacja serwisu internetowego JestemGwiazdą. Serwis ten umożliwia promowanie użytkowników i ich wyjątkowe umiejętności (np. śpiew czy taniec). Portal umożliwia również prowadzenie statystyk popularności oraz kontakt pomiędzy wszystkimi użytkownikami.

jestem gwiazdą

Portal o charakterze społecznościowym i informacyjnym mający za zadanie umożliwić odnalezienie obiektów sportowych lub zebranie użytkowników chętnych do korzystania z nich.

Sportopolis

Portal internetowy, który oferuje swoim użytkownikom możliwość zakładania sklepów z własnymi wzorami koszulek oraz z materiałami reklamowymi.

koszulkomat