Przełamujemy
standardy

o nas

Innowacyjna
agencja
biznesport

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz budowaniu portali i serwisów internetowych, platform biznesowych, a także świadczeniu pionierskich rozwiązań, efektywnie uzupełniających systemy kierowania przedsiębiorstwem.

Firmę założyła w 2004 r. grupa profesjonalnych web developerów, których kwalifikacje umożliwiły w krótkim czasie zająć mocną pozycję na intensywnie rozwijającym się sektorze usług internetowych.

Sprawdzona ścieżka

Zdobyty zasób wiedzy, a także praktyka, umożliwiają nam stosowanie zarówno mniejszych, jak i rozbudowanych rozwiązań:

Brief

Wstępne rozmowy lub spotkanie w celu zapoznania się z koncepcją, omówienia i analizy oczekiwań oraz potrzeb Klienta.

Brief
Oferta

Oferta

Obejmuje główne informacje dotyczące projektu: wycenę, technologie wykonania oraz opis modułów, które będzie zawierał.

Umowy i dokumentacja

Po akceptacji przedstawionej oferty następuje podpisanie umowy. Dołączamy do niej harmonogram oraz dokumentację projektową, która jest dokumentem opisującym działanie wszystkich elementów, na podstawie którego stworzymy produkt finalny.

Umowa i dokumentacja
Projektowanie grafiki

PROJEKTOWANIE GRAFIKI

Po oficjalnym podpisaniu umowy nasz grafik przygotowuje dla Klienta wizualizacje poszczególnych podstron serwisu, do których zbierze uwagi i uwzględni je tak, aby produkt finalny odpowiadał Klientowi w 100%. Kształtujemy go do momentu, aż zostanie zaakceptowany.

Wykonanie

Po przygotowaniu i uwzględnieniu poprawek grafiki, do pracy przystąpią programiści. Podczas trwania tego etapu, docelowo tworzymy część wizualną oraz strukturę kodu. Odbywa się to na podstawie przygotowanych layoutów graficznych oraz dokumentacji projektowej.

Wykonanie
Wykonanie

TESTY I INSTALACJA

W miarę oddawania kolejnych modułów, każdy z nich jest osobno testowany. W chwili, kiedy wszystkie moduły są wprowadzone, przeprowadzamy testy całościowe.

ZAKOŃCZENIE PRACY NAD PROJEKTEM

Oddajemy gotowy produkt w ręce Klienta – instalacja i wdrożenie na podstawie indywidualnych ustaleń. Oddanie projektu nie jest równoznaczne z pozostawieniem klienta od tego momentu samemu sobie, więc proszę się nie obawiać. Prowadzimy opiekę i wsparcie techniczne stworzonych projektów, a w okresie trwania gwarancji, jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie problemów technicznych.

Wykonanie

Rozwiązania w zakresie

Zdobyty zasób wiedzy, a także praktyka, umożliwiają nam stosowanie zarówno mniejszych, jak i rozbudowanych rozwiązań:

Projektow multimedialnych
Projektów multimedialnych
Relacji biznesowych b2b i b2c
Relacji biznesowych b2b i b2c
Kampanii marketingowych
Kampanii marketingowych
Filozofia
Filozofia

Skuteczny rozwój firmy zawdzięczamy małej grupie szczęśliwców, potrafiących połączyć pasję z profesją. Jesteśmy zdecydowani na współpracę z ambitnymi osobami – niemyślącymi o swojej pracy jako o „gorzkim obowiązku”, ale wręcz szukającymi w ten sposób samorealizacji i spełnienia.

Jakość i oszczędność
Jakość i oszczędność

Badania wykazują, że najważniejszym czynnikiem podczas wyboru produktu jest jakość, a nie, jak dotychczas, cena. Podejmując decyzje finansowe, konsumenci starają się maksymalizować korzyści. Przy współpracy z nami, możemy zagwarantować, że nasze produkty, dzięki swojej jakości i trwałości, dłużej Państwu posłużą, a z perspektywy czasu, okażą się tańsze.

Każdy nasz produkt ściśle kontrolujemy pod względem jakości – monitorujemy go na każdym etapie – począwszy od stworzenia dokumentacji, aż po oddanie Państwu finalnej wersji.

Misja
Misja

Państwa satysfakcja z jakości naszych usług jest zamiarem koronnym Agencji. W trakcie procesu konstruowania, gdy stajemy się w wyjątkowo profesjonalny sposób scaleni z projektem, wdzięczni jesteśmy za partnerski stosunek do współpracy, dzięki któremu generuje się w nas samomotywacja do późniejszego działania, gdyż będziemy kontynuowali właściwie obraną ścieżkę. Namacalne zyski finansowe plus stała opieka nad wykonanymi dziełami, zaprocentują przywiązaniem Państwa do jakości naszych usług.