Najlepsze rozwiązania i Pomysły dla Twojej firmy

 

O nas

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz budowaniu portali i serwisów internetowych, platform biznesowych, a także świadczeniu pionierskich rozwiązań efektywnie uzupełniających systemy kierowania przedsiębiorstwem.
Firmę założyła w 2004 r. grupa profesjonalnych web developerów, których kwalifikacje umożliwiły w krótkim czasie zająć mocną pozycję na intensywnie rozwijającym się sektorze usług internetowych.

Filozofia

Skuteczny rozwój firmy zawdzięczamy małej grupie szczęśliwców, potrafiących połączyć pasję z profesją. Jesteśmy zdecydowani na współpracę z osobami ambitnymi – niemyślącymi o swojej pracy jako o „gorzkim obowiązku”, ale wręcz szukającymi w ten sposób samorealizacji i spełnienia.

 
 

Misja

Państwa satysfakcja z jakości naszych usług jest zamiarem koronnym Agencji. W trakcie procesu konstruowania, gdy stajemy się w wyjątkowo profesjonalny sposób scaleni z projektem, wdzięczni jesteśmy za partnerski stosunek do współpracy która motywuje nas do późniejszego działania.  Namacalne zyski finansowe plus stała opieka nad wykonanymi dziełami zaprocentują przywiązaniem Państwa do jakości naszych usług.

Czym się zajmujemy

01

Tworzenie Portali

Wiemy jak ważna jest wydajność i skalowalność rozwiązań oraz jak to osiągnąć. Przed rozpoczęciem prac szczegółowo analizujemy portale internetowe, założenia oraz wymagania dla serwisu – każdy projekt traktujemy indywidualnie. Wszystkie zastosowane koncepcje mają podłoże w naszych kompetencjach i poparte są wieloletnim doświadczeniem o czym świadczą wykonane przez nas portale internetowe

02

Tworzenie stron i serwisów internetowych

Bazujemy na indywidualnym podejściu do Twoich potrzeb. Tworzenie serwisów www, informacyjnych, usługowych i promocyjnych, to rozwiązania skierowane do określonej grupy użytkowników. Sprawiamy, że serwisy mają spójny charakter oraz pełnią zamierzoną funkcję biznesową i spełniają oczekiwania określonego odbiorcy.

03

E-commerce

Handel w Internecie stał się tak powszechny, że już ponad 50% Polaków dokonuje zakupów bez wychodzenia z domu . Jest to wygodna i opłacalna forma nabywania produktów oraz usług o czym przekonuje się chyba każdy, kto choć raz z niej skorzystał. W sieci jest wiele platform E-commerce które pozwalają znaleźć produkt np. w niższej cenie czy lepszej jakości.

04

Tworzenie i projektowanie baz danych

Bazy danych są nieodzowną częścią każdej strony internetowej, serwisu, portalu www, systemów CRM, ERP i portali społecznościowych. To właśnie one przechowują wszelkie informacje które są podstawą funkcjonowania takich miejsc. Źle zaprojektowane bazy mogą doprowadzić do utraty danych gromadzonych przez wiele lat. Czasami nie da się odzyskać w całości tego, co utraciło się w wyniku nieumiejętnego ich przechowywania . Dobrze zaprojektowana baza danych to bezpieczeństwo informacji, a także możliwości ich przenoszenia i kopiowania w prosty sposób.

05

Systemy CRM

Oprogramowanie to pozwala uzyskać bardzo dokładny obraz relacji klient-firma. Jeżeli chodzi o system pracy CRM, to jego funkcje przede wszystkim powinny umożliwiać ewidencję pracy zatrudnionych pracowników, monitorowanie czasochłonności poszczególnych zadań, zarządzanie urlopami, spotkaniami, płacami i zasobami ludzkimi.

06

Hosting z administracją

Hosting to serwer na którym przetrzymywane są pliki, strony oraz bazy danych. Brak zabezpieczeń i nieprofesjonalna administracja hostingiem potrafi doprowadzić do włamania i straty części danych. Administrowanie stronami www pozwala na bieżąco czuwać nad serwisem i zapobiegać wielu problematycznym sytuacją związanych z domeną.

07

Aplikacje mobilne

Dynamiczny rozwój telefonii komórkowej, a także miniaturyzacja nośników pamięci oraz procesorów przyczyniła się do upowszechnienia urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu. Urządzenia mobilne dają nam dostęp do Internetu prawie z każdego miejsca na świecie. Bardzo ważne jest dostosowanie strony internetowej do ekranów telefonów komórkowych czy tabletów.

 

Najlepsze Rozwiązania i Pomysły dla twojej firmy / Najlepsze Rozwiązania i Pomysły dla twojej firmy /

 

Opinie naszych klientów

author

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Pracownicy tej firmy od projektu do chwili obecnej czyli wsparcia już po jego wdrożeniu zachowują się w pełni profesjonalnie. Oczywiście nie obeszło się bez delikatnych wymian zdań podczas prac, ale zawsze było to konstruktywne. Polecam.

Piotr N.
author

Naprawdę dobra i rzetelna firma. Jestem zadowolony z efektów współpracy.

Grzesiek Maciejczak
author

Odbyłem 3-miesięczny staż w firmie BiznesPort i mogę gorąco polecić ją każdemu uczniowi czy studentowi który chciałby odbyć praktyki/staż w tej firmie. Bardzo przyjazny i wyrozumiały szef, zgrana, młoda ekipa z poczuciem humoru są gwarantem dobrego spożytkowania czasu. Miłym dodatkiem jest klimatyzowane biuro w centrum miasta.

Beniamin Woźny
author

Bardzo fajne projekty graficzne, szybka i profesjonalna realizacja. POLECAM!

Daniel Chmielewski
author

Świetny kontakt i dostępność. Polecam agencje Biznesport!

Krystyna Leron
 
 
 

Nasze umiejętności

 
20

Lat w branży

 • Zaufanie klientów

 • Niezawodne witryny

 • Doświadczony zespół

 
+350

Projektów

 • Pozycjonowanie

 • Designowanie witryn

 
100%

Wymagań

 • HTML/CSS/JAVASCRIPT

 • PHP/SQL

 • WordPress/Symfony

 
+300

Klientów

 • Pozycjonowanie i promowanie

 • Marketing

 • Portale społecznościowe