O nas

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz budowaniu portali i serwisów internetowych, platform biznesowych, a także świadczeniu pionierskich rozwiązań, efektywnie uzupełniających systemy kierowania przedsiębiorstwem.
Firmę założyła w 2004 r. grupa profesjonalnych web developerów, których kwalifikacje umożliwiły w krótkim czasie zająć mocną pozycję na intensywnie rozwijającym się sektorze usług internetowych.

Filozofia

Skuteczny rozwój firmy zawdzięczamy małej grupie szczęśliwców, potrafiących połączyć pasję z profesją. Jesteśmy zdecydowani na współpracę z ambitnymi osobami – niemyślącymi o swojej pracy jako o „gorzkim obowiązku”, ale wręcz szukającymi w ten sposób samorealizacji i spełnienia.

 
 

Misja

Państwa satysfakcja z jakości naszych usług jest zamiarem koronnym Agencji. W trakcie procesu konstruowania, gdy stajemy się w wyjątkowo profesjonalny sposób scaleni z projektem, wdzięczni jesteśmy za partnerski stosunek do współpracy, dzięki któremu generuje się w nas samomotywacja do późniejszego działania, gdyż będziemy kontynuowali właściwie obraną ścieżkę. Namacalne zyski finansowe plus stała opieka nad wykonanymi dziełami, zaprocentują przywiązaniem Państwa do jakości naszych usług.

Czym się zajmujemy

01

Tworzenie Portali

Wiemy, jak ważna jest wydajność i skalowalność rozwiązań oraz – jak to osiągnąć. Przed rozpoczęciem prac, szczegółowo analizujemy portale internetowe, założenia oraz wymagania dla serwisu – każdy projekt traktujemy indywidualnie. Wszystkie zastosowane koncepcje mają podłoże w naszych kompetencjach i poparte są wieloletnim doświadczeniem, o czym świadczą portale internetowe, które wykonaliśmy dotychczas.

02

Tworzenie stron i serwisów internetowych

Bazujemy na indywidualnym podejściu do Twoich potrzeb. Tworzenie serwisów www, informacyjnych, usługowych i promocyjnych, to rozwiązania skierowane do określonej grupy użytkowników. Sprawiamy, że serwisy www, którym nadaliśmy spójny charakter, pełnią zamierzoną funkcję biznesową i spełniają oczekiwania określonego odbiorcy.

03

Usługi informatyczne

BiznesPort od wielu lat świadczy usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów z różnych dziedzin branży IT, jakość prac jest na dużo wyższym poziomie i pozwala znacząco obniżyć koszty, aniżeli w przypadku stałego zatrudnienia informatyka we własnej firmie.

04

Portal społecznościowy

Media społecznościowe to kanały łączące ludzi znajdujących się na całym świecie. Jest to idealne narzędzie do budowania własnej społeczności i dzielenia się z nią wieloma informacjami w czasie rzeczywistym. Portale społecznościowe to narzędzia XXI wieku, z których korzysta coraz więcej osób. Szukając np. dobrego domu weselnego, wystarczy wejść na portal społecznościowy o tej tematyce i można poznać wiele ciekawych propozycji oraz opinii osób, które korzystały z opisywanych usług.

05

Marketing

Marketing jest podstawą, bez której nie można prowadzić działalności gospodarczej. Reklama jest tzw. “dźwignią handlu”, która pozwala pozyskać klientów. Ważne jest, aby firma posiadała czytelny wizerunek i strategię promocji, która wyznacza drogę do zwiększania zysków. My wiemy, jak do tego doprowadzić!

06

E-commerce

Handel w Internecie stał się tak powszechny, że już ponad 50% Polaków dokonuje zakupów bez wychodzenia z domu (Państwo na pewno również, nieprawdaż?). Jest to wygodna i opłacalna forma nabywania produktów oraz usług, o czym przekonuje się chyba każdy, kto choć raz z niej skorzystał. W sieci jest wiele platform E-commerce, które pozwalają znaleźć produkt np. w niższej cenie czy lepszej jakości.

07

Tworzenie i projektowanie baz danych

Bazy danych są nieodzowną częścią każdej strony internetowej, serwisu, portalu www, systemów CRM, ERP i portali społecznościowych. To właśnie one przechowują wszelkie informacje, które są podstawą funkcjonowania takich miejsc. Źle zaprojektowane bazy mogą doprowadzić do utraty danych gromadzonych przez wiele lat. Czasami nie da się odzyskać w całości tego, co utraciło się w wyniku nieumiejętnego przechowywania danych. Dobrze zaprojektowana baza danych to bezpieczeństwo informacji, a także możliwości ich przenoszenia i kopiowania w prosty sposób.

08

Systemy CMS

Zadaniem CMS jest ułatwienie administrowania stroną: nie ma konieczności edycji plików ani baz danych. Uprawniony użytkownik może zalogować się do systemu i edytować stronę już istniejącą lub dodać nową zawartość wraz z multimediami. Niepotrzebna jest znajomość języka HTML, odpowiadającego za ostateczny efekt: w udostępnionym przez nas panelu, formatowanie odbywa się podobnie jak w edytorze tekstowym Microsoft Word. Co więcej, dla wygody użytkownika, umożliwiamy wklejenie tekstu napisanego w domyślnym edytorze tekstu: całe formatowanie zostanie zachowane.

09

Systemy CRM

Oprogramowanie to pozwala uzyskać bardzo dokładny obraz relacji klient-firma. Jeżeli chodzi o system pracy CRM, to jego funkcje przede wszystkim powinny umożliwiać ewidencję pracy zatrudnionych pracowników, monitorowanie czasochłonności poszczególnych zadań, zarządzanie urlopami, spotkaniami, płacami i zasobami ludzkimi.

10

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron www jako marketing internetowy, to jedna z najefektywniejszych metod reklamy w Internecie. Poniesione nakłady są niewspółmiernie niższe od korzyści, jakie można osiągnąć. W Polsce jest ponad 8 milionów internautów, a co za tym idzie, coraz większa ilość osób szuka informacji o produktach oraz usługach w Internecie.

11

Multimedia możliwości

Multimedia znajdujące się na stronie internetowej są ważnym elementem, który przyciąga uwagę użytkowników. Kiedy ktoś odwiedza stronę www, w pierwszej kolejności całą uwagę skupia na grafikach albo prezentacjach. Dopiero później przeglądana jest pozostała treść, na pewno każdy z nas potwierdzi tę tezę. Ludzie to w większości wzrokowcy.

12

Hosting z administracją

Hosting, czyli inaczej serwer, na którym przetrzymywane są pliki strony oraz bazy danych, powinien być dobrze zabezpieczony. Brak zabezpieczeń i nieprofesjonalna administracja hostingiem potrafi doprowadzić do włamania i straty części danych. Administrowanie stronami www pozwala na bieżąco czuwać nad serwisem i (w razie potrzeby) szybko zareagować.

13

Aplikacje mobilne

Dynamiczny rozwój telefonii komórkowej, a także miniaturyzacja nośników pamięci oraz procesorów, przyczyniła się do upowszechnienia urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu. Pojawiły się niedostępne wcześniej możliwości i wykorzystujące je aplikacje mobilne przeznaczone do zastosowań domowych i komercyjnych.

14

Aplikacje

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwala nam na indywidualne projektowanie dedykowanych aplikacji webowych, które zapewniają doskonałą integrację z systemami zewnętrznymi oraz są w pełni zarządzane przez przeglądarki internetowe.

 

Najlepsze Rozwiązania i Pomysły dla twojej firmy / Najlepsze Rozwiązania i Pomysły dla twojej firmy /

 

Opinie naszych klientów

author

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Pracownicy tej firmy od projektu do chwili obecnej czyli wsparcia już po jego wdrożeniu zachowują się w pełni profesjonalnie. Oczywiście nie obeszło się bez delikatnych wymian zdań podczas prac, ale zawsze było to konstruktywne. Polecam.

Piotr N.
author

Naprawdę dobra i rzetelna firma. Jestem zadowolony z efektów współpracy.

Grzesiek Maciejczak
author

Odbyłem 3-miesięczny staż w firmie BiznesPort i mogę gorąco polecić ją każdemu uczniowi czy studentowi który chciałby odbyć praktyki/staż w tej firmie. Bardzo przyjazny i wyrozumiały szef, zgrana, młoda ekipa z poczuciem humoru są gwarantem dobrego spożytkowania czasu. Miłym dodatkiem jest klimatyzowane biuro w centrum miasta.

Beniamin Woźny
author

Bardzo fajne projekty graficzne, szybka i profesjonalna realizacja. POLECAM!

Daniel Chmielewski
author

Świetny kontakt i dostępność. Polecam agencje Biznesport!

Krystyna Leron
 
 
 

Nasze umiejętności

 
16

Lat w branży

 • Zaufanie klientów

 • Niezawodne witryny

 • Doświadczony zespół

 
+350

Projektów

 • Pozycjonowanie

 • Designowanie witryn

 
100%

Wymagań

 • HTML/CSS/JAVASCRIPT

 • PHP/SQL

 • WordPress/Symfony

 
+200

Klientów

 • Pozycjonowanie i promowanie

 • Marketing

 • Portale społecznościowe