Nasza wiedza

01

CMS

CMS (ang. Content Management System) to tzw. System Zarządzania Treścią, czyli specjalny Panel Administratora. Za pomocą takiego panelu właściciel strony ma możliwość samodzielnego zarządzania stroną. Jest to np. dodawanie i edytowanie podstron, aktualności lub fotografii w galerii zdjęć. Wystarczy zalogować się ze swojego komputera do panelu, aby uzyskać możliwość pełnego zarządzania treścią i funkcjonowaniem strony. Warto dodać, że wykonywanie operacji najczęściej nie wymaga znajomości żadnych technik programowania, ponieważ wszystkie operacje wykonuje się głównie za pomocą interfejsu Panelu Administratora.

02

PHP

PHP to język programowania działający po stronie serwera, służący do tworzenia stron internetowych. Dzięki możliwości podejmowania pewnych decyzji, umożliwia on tworzenie rozbudowanych portali internetowych.

03

JAVASCRIPT, AJAX, JQUERY

JavaScript jest skryptowym językiem programowania. Umożliwia on zapewnienie interaktywności z użytkownikiem poprzez reagowanie na konkretne zdarzenia (np. kliknięcie czy ruch myszką). JavaScript umożliwia pobieranie danych bez przeładowywania strony (AJAX) oraz podmienia tę treść na stronie. Wszystkie czynności wspomaga biblioteka jQuery, która umożliwia łatwiejsze i szybsze tworzenie takich procedur.

04

MYSQL

MySQL to system zarządzania bazą danych. Dzięki bazie danych może przechowywać bardzo dużą ilość informacji oraz bardzo szybko je pobierać.

05

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie to przedsięwzięcie, którego zamiarem jest podwyższenie lokalizacji strony internetowej w wyszukiwarce, w odpowiedzi na pytanie potencjalnego Klienta.

06

OPTYMALIZACJA

Optymalizację należy podzielić na elementy: wydajnościową, SEO i użyteczności. Optymalizacja zorientowana na wydajność internetową to taka, w której proces pozycjonowania odbywa się maksymalnie wydajnie. Ostatnią możliwością jest optymalizacja strony pod kątem komfortu użytkowania - tutaj nacisk jest położony na użyteczność strony. Żadna z wymienionych podgrup nie wyklucza w pełni drugiej, choć trzeba tutaj zastosować pewne kompromisy.

Co robimy

 

Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt

 

Pozycjonowanie Pozycjonowanie Pozycjonowanie Pozycjonowanie Pozycjonowanie Pozycjonowanie Pozycjonowanie

 

Strategia Strategia Strategia Strategia Strategia Strategia Strategia

 

Marketing Marketing Marketing Marketing Marketing Marketing

 

Aplikacje Aplikacje Aplikacje Aplikacje Aplikacje Aplikacje Aplikacje

 

Nasze umiejętności

 
 

Proces naszej współpracy

01

Brief

Wstępne rozmowy lub spotkanie w celu zapoznania się z koncepcją, omówienia i analizy oczekiwań oraz potrzeb Klienta.

02

Oferta

Obejmuje główne informacje dotyczące projektu: wycenę, technologie wykonania oraz opis modułów, które będzie zawierał.

03

Umowy i dokumentacja

Po akceptacji przedstawionej oferty następuje podpisanie umowy. Dołączamy do niej harmonogram oraz dokumentację projektową, która jest dokumentem opisującym działanie wszystkich elementów, na podstawie którego stworzymy produkt finalny.

04

Projektowanie grafiki

Po oficjalnym podpisaniu umowy nasz grafik przygotowuje dla Klienta wizualizacje poszczególnych podstron serwisu do których zbierze uwagi i uwzględni je tak, aby produkt finalny był jak najbardziej zbliżony do jego wymagań. Kształtujemy go do momentu, aż zostanie zaakceptowany.

05

Wykonanie

Po przygotowaniu i uwzględnieniu poprawek grafiki do pracy przystąpią programiści. Podczas trwania tego etapu docelowo tworzymy część wizualną oraz strukturę kodu. Odbywa się to na podstawie przygotowanych layoutów graficznych oraz dokumentacji projektowej.

06

Testy i Instalacja

W miarę oddawania kolejnych modułów, każdy z nich jest osobno testowany. W chwili, kiedy wszystkie moduły są wprowadzone, przeprowadzamy testy całościowe.

07

Zakończenie pracy nad projektem

Oddajemy gotowy produkt w ręce Klienta – instalacja i wdrożenie na podstawie indywidualnych ustaleń. Oddanie projektu nie jest równoznaczne z pozostawieniem klienta od tego momentu samemu sobie. Prowadzimy opiekę i wsparcie techniczne stworzonych projektów a w okresie trwania gwarancji jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 
Projekt / Doświadczenie / Strategia / Kreatywność / Marka / Tożsamość / Cyfrowa / Pomysły / Rozwój /
 

Nasze wyceny

Sklep

Od 4000zł

  • Platformy E-commerce tworzone przez naszą firmę posiadają wiele funkcji które ułatwiają obsługę zarówno administratorom jak i użytkownikom. Pomagamy przenosić biznesy do Internetu!

Aplikacja mobilna

Od 5000zł

  • Aplikacje mobilne to w dzisiejszych czasach bardzo skuteczne narzędzie w procesie pozyskiwania klientów i utrzymywania z nimi trwałych relacji. Oferujemy oryginalne i autorskie aplikacje dla Ciebie i Twoich użytkowników.

Portal

Od 7000zł

  • Portal internetowy, który jest dobrze zaprojektowany to ważny krok do osiągnięcia sukcesu w internecie. Nasza oferta gwarantuje profesjonalne podejście i 10-letnie doświadczenie, które przełoży się na stworzenie portali na najwyższym poziomie.