Podobnie jak Ty, my też zauważyliśmy, że specjalistów z branży IT jest wciąż za mało. Dlatego wychodzimy z gotowym rozwiązaniem tego problemu, mianowicie Body Leasingiem. Posiadamy doświadczonych programistów, którzy projektują strony www i jesteśmy w stanie podzielić się z Tobą ich wiedzą. Oprócz stron internetowych możemy pomóc Ci w projektach takich jak systemy od prostych do zaawansowanych np. takie do zarządzania przedsiębiorstwami czy proste i zaawansowane portale internetowe.
To Ty wybierasz jakiego specjalistę akurat potrzebujesz i ile pracy chcesz mu zlecić. To może być pojedynczy projekt, lub dłuższa współpraca. To Ty określasz długość wynajmu i czas dzienny jaki mamy poświęcić dla Twojego projektu. Rozliczamy się tylko z wykonanej pracy, nie masz żadnych stałych opłat.

Outsorcing sprzętu

U nas każdy pracownik, wyposażony jest w niezbędne narzędzia do pracy, laptop, telefon, niezbędne systemy czy aplikacje. Wszystko zapewniamy, a Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

 
 

Praca zdalna

W przypadku kiedy nasz specjalista nie może przyjść do biura z różnych powodów, to my zapewniamy zastępstwo, lub niezbędny sprzęt dowozimy do jego domu, aby Twój projekt nie miał przestojów.

Wiedza

Nasi specjaliści pomogą Ci w takich obszarach jak PHP, HTML, CSS, JavaScript, vue.js. Jeżeli nie wiesz jakiego specjalisty potrzebujesz, skonsultuj to z nami, pomożemy wybrać osobę z odpowiednimi kompetencjami.

 
 

Raportowanie

Zapewniamy kontrolę wykonanej pracy, poprzez raportowanie o postępach prac i liczbie godzin. To Ty decydujesz czy raport, mamy wysłać codziennie, co tydzień, czy raz w miesiącu.

Komunikacja

Zapewniamy stały kontakt z naszymi specjalistami. W zależności od zapotrzebowania możemy zorganizować spotkanie z naszymi specjalistami. Spotkania mogą odbyć się na żywo, przez platformy do komunikacji lub telefonicznie.

 

Jak zacząć z nami współpracę?

Napisz lub zadzwoń, a my w kilku prostych krokach sprawimy, że Body Leasing, stanie się realny rozwiązaniem dla Twojego projektu.
01

Zebranie informacji

Ty określasz jakiego pracownika szukasz, jakie masz od niego wymagania co do doświadczenia, czy technologii.

02

Profile

Na podstawie wymagań przedstawiamy Ci profile naszych specjalistów.

03

Wybór

Wybierasz z jakimi specjalistami chciałbyś pracować i przeprowadzasz z nimi rozmowy.

04

Umowa

Ustalamy warunki na jakich będziemy pracować.

05

Projekt

Zaczynamy działania nad projektem.

Aby Body Leasing był efektywniejszy, sami również kontrolujemy pracę naszych specjalistów. Przyglądamy się, czy przestrzegają ustaleń, sporządzają dokumentację i czy komunikacja z nimi jest bezproblemowa.

Zalety

- dostęp do brakujących kompetencji i umiejętności

- brak konieczności przeprowadzania długotrwałego procesu rekrutacyjnego

- uniknięcie kosztów związanych z zatrudnianiem pracownika

- uniknięcie kosztów związanych z wyposażeniem pracownika (laptop, narzędzia programistyczne, itp.)

- specjalista dostępny już w kilka dni

- elastyczny termin wynajmu

- płacisz tylko za wykonaną pracę