Body leasing jest świetnym sposobem na szybkie uzyskanie specjalisty w IT bez konieczności tworzenia lub rozbudowy struktur firmy. Posiadamy doświadczonych programistów, którzy projektują aplikacje, strony www, portale internetowe oraz systemy do zarządzania przedsiębiorstwami. W outsourcingu IT to Ty wybierasz jakiego specjalisty potrzebujesz oraz jak dużo czasu potrzebujesz na projekt. Wspólnie ustalamy jak ma wyglądać współpraca

Szybki Start

W zależności od wymagań i ilości wymaganych osób ruszamy z projektem już do 2 tygodni od podpisania umowy!

 
 

Szeroki zakres kompetencji

Dopasujemy zespół do potrzeb projektu - JavaScript, React ,Python, Java, Ruby, Angular, Node.js, PHP to tylko część technologii w jakich się specjalizuje nasz zespół programistów. Jeżeli nie wiesz jakiego specjalisty potrzebujesz to skontaktuj się z nami, pomożemy wybrać osobę z odpowiednimi kompetencjami.

Przejrzysta umowa

Zatrudnienie pracownika do obsługi informatycznej wiąże się z przeprowadzeniem procesu rekrutacji, znalezienie odpowiedniego kandydata, dostosowania warunków pracy, oddelegowaniem osoby do kontroli pracy, utrzymanie stałości współpracy itd. Body Leasing to elastyczna umowa i proste warunki współpracy dzięki czemu nie musisz sie o to wszystko martwić

 
 

Raportowanie

Zapewniamy kontrolę wykonanej pracy związanej z obsługą informatyczną, poprzez raportowanie o postępach prac i liczbie godzin. To Ty decydujesz czy raport, mamy wysłać codziennie, co tydzień, czy raz w miesiącu.

Komunikacja

Zapewniamy stały kontakt z naszymi specjalistami. W zależności od zapotrzebowania możesz rozmawiać bezpośrednio z pracownikiem albo z team leaderem który wszystko nadzoruje. Forma kontaktu jest dowolna.

Body Leasing - jak zacząć współprace?

Napisz lub zadzwoń, a my w kilku prostych krokach sprawimy, że Body Leasing stanie się realny rozwiązaniem dla Twojego projektu.
01

Zebranie informacji

Ty określasz jakiego pracownika szukasz, w body leasing określasz w jakiej technologii ma się specjalizować i jak dużo czasu ma poświęcać na projekt

02

Profile

Na podstawie wymagań przedstawiamy Ci profile naszych specjalistów.

03

Wybór

Wybierasz z jakimi specjalistami IT chciałbyś pracować i przeprowadzasz z nimi rozmowy.

04

Umowa

Ustalamy warunki na jakich będziemy pracować.

05

Projekt

Zaczynamy działania nad projektem.

Aby Body Leasing był efektywniejszy, sami również kontrolujemy pracę naszych specjalistów. Przyglądamy się, czy przestrzegają ustaleń, sporządzają dokumentację i czy komunikacja z nimi jest bezproblemowa.