BODY LEASING
OUTSOURCING IT


WYNAJEM PROGRAMISTÓW NAPISZ DO NAS

 

 


Body leasing to

Body leasing jest świetnym sposobem na szybkie uzyskanie specjalisty w IT bez konieczności tworzenia lub rozbudowy struktur firmy. Posiadamy doświadczonych programistów, którzy projektują aplikacje, strony www, portale internetowe oraz systemy do zarządzania przedsiębiorstwami. W outsourcingu IT to Ty wybierasz jakiego specjalisty potrzebujesz oraz jak dużo czasu potrzebujesz na projekt. Wspólnie ustalamy jak ma wyglądać współpraca

5 zalet Body Leasing

Szybki Start

W zależności od wymagań i ilości wymaganych osób ruszamy z projektem już do 2 tygodni od podpisania umowy!

Szeroki zakres kompetencji

Dopasujemy zespół do potrzeb projektu - JavaScript, React ,Python, Java, Ruby, Angular, Node.js, PHP to tylko część technologii w jakich się specjalizuje nasz zespół programistów. Jeżeli nie wiesz jakiego specjalisty potrzebujesz to skontaktuj się z nami, pomożemy wybrać osobę z odpowiednimi kompetencjami.

Przejrzysta umowa

Zatrudnienie pracownika do obsługi informatycznej wiąże się z przeprowadzeniem procesu rekrutacji, znalezieniem odpowiedniego kandydata, dostosowania warunków pracy, oddelegowaniem osoby do kontroli pracy, utrzymanie stałości współpracy itd. Body Leasing to elastyczna umowa i proste warunki współpracy dzięki czemu nie musisz sie o to wszystko martwić.

Raportowanie

Zapewniamy kontrolę wykonanej pracy związanej z obsługą informatyczną, poprzez raportowanie o postępach prac i liczbie godzin. To Ty decydujesz czy raport, mamy wysłać codziennie, co tydzień, czy raz w miesiącu.

Komunikacja

Zapewniamy stały kontakt z naszymi specjalistami. W zależności od zapotrzebowania możesz rozmawiać bezpośrednio z pracownikiem albo z team leaderem który wszystko nadzoruje. Forma kontaktu jest dowolna.

zacznij działać

na swoją korzyść!

Zapraszamy do działania! Przekonaj się sam, jakie korzyści przyniesie Ci odwiedzenie naszej
strony. Kliknij teraz i przekonaj się, jakie cenne informacje i inspiracje czekają na Ciebie!