Usługi informatyczne

uslugi informatyczne szczecin

Usługi informatyczne Szczecin

BiznesPort od wielu lat świadczy usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów z różnych dziedzin branży IT, jakość prac jest na dużo wyższym poziomie i pozwala znacząco obniżyć koszty, aniżeli w przypadku stałego zatrudnienia informatyka we własnej firmie.

firma uslugi informatyczne

Obsługa informatyczna

Każda firma posiada swojego indywidualnego opiekuna, który zna kluczowe aspekty działalności firmy i na bieżąco, bez konieczności dodatkowego wdrażania, może szybko i sprawnie rozwiązać powstały problem. Każde zgłoszenie jest rozpatrywane w dwóch kolejnych etapach:
1) W przypadku możliwości zdalnego rozwiązania problemu, po kontakcie telefonicznym, nasz pracownik loguje się do serwerów firmy i dokonuje interwencji.
2) Gdy pomoc zdalna okaże się niemożliwa, najpóźniej w ciągu godziny pracownik udaje się do siedziby Państwa firmy.
Niezależnie od wszelkich zgłoszeń, stale monitorujemy Państwa systemy informatyczne, aby możliwie szybko wykryć potencjalne problemy i zaradzić im jeszcze zanim będą miały miejsce. W większości przypadków takie zachowanie pozwala wyeliminować ponad 90% wszelkich usterek.

tworzenie portali internetowych

Oprogramowanie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pracownicy potrzebują nie tylko sprawnie działających komputerów, ale też odpowiedniego do danej branży oprogramowania. Oprócz podstawowych narzędzi, takich jak pakiet biurowy (arkusze kalkulacyjne, edytory tekstu), wykorzystywane są dodatkowe programy, systemy zarządzania relacjami z klientem, zarządzanie pracownikami, przydzielanie zadań itd. Z czasem każdy pracownik musi korzystać równolegle z wielu aplikacji, co powoduje znaczny spadek wydajności.

Wychodząc naprzeciw powyższym problemom, oferujemy możliwość wdrożenia dedykowanego firmie oprogramowania, które dzięki swojej spójnej budowie i prostocie użytkowania powoduje, że wzrasta dynamika i wydajność całego zespołu. W przeciwieństwie do gotowych, “pudełkowych” rozwiązań, nasze dedykowane oprogramowanie oferuje tylko te funkcjonalności, które faktycznie są potrzebne.

Wizerunek

Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace graficzne i te związane z marketingiem internetowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu kreowania marki, budowania wizerunku i projektowania całej identyfikacji wizualnej przedsiębiorstw. Nasi graficy mogą przeprojektować istniejący lub przygotować nowy logotyp, projekt papieru czy wyglądu maskotek firmowych.

Obok powyższych, planujemy również działania promocyjne prowadzone w Internecie. Realizujemy kampanie reklamowe w wyszukiwarkach (system AdWords), pozycjonowanie czy kampanie bannerowe. Alternatywnie przygotowujemy i publikujemy informacje prasowe związane z Państwa usługami i produktami: daje to nie tylko możliwość dotarcia do nowych Klientów, ale też buduje świadomość marki.