Tworzenie Portali

tworzenie portali internetowych

Kompetencje gwarancją sukcesu

Wiemy, jak ważna jest wydajność i skalowalność rozwiązań oraz – jak to osiągnąć. Przed rozpoczęciem prac, szczegółowo analizujemy portale internetowe, założenia oraz wymagania dla serwisu – każdy projekt traktujemy indywidualnie. Wszystkie zastosowane koncepcje mają podłoże w naszych kompetencjach i poparte są wieloletnim doświadczeniem, o czym świadczą portale internetowe, które wykonaliśmy dotychczas.

tworzenie portali

Technologia wykonania

W naszej pracy przy tworzeniu portali internetowych, która jest jednocześnie naszą pasją, wykorzystujemy wszystkie liczące się technologie (PHP, Ajax, CSS, Flash, Java 2, xHTML, itp.) oraz standardy budowy witryn. W zakresie zarządzania treścią wykorzystujemy autorskie systemy CMS, umożliwiające szybką i samodzielną aktualizację wszystkich informacji zawartych w witrynie. Oferujemy także pełną obsługę w zakresie administrowania.

tworzenie portali internetowych szczecin

Nowatorskie koncepcje

Na Państwa życzenie wzbogacamy portale internetowe o rozwiązania E-commerce, które są sprawną metodą na przyspieszenie procesów biznesowych. Tworzone przez nas portale internetowe mają za zadanie przede wszystkim zarządzać procesami biznesowymi, ale także fizycznie wspierać dystrybucję i działania marketingowe.

Zapraszamy do obejrzenia naszego bogatego portfolio, w którym można zobaczyć wykonane przez nas serwisy internetowe.

Oferujemy Państwu tworzenie portali internetowych atrakcyjnych wizualnie (a to jest najważniejsze dla przeciętnego internauty), wydajnych, umożliwiających rozbudowę o nowe moduły w przyszłości oraz w zależności od indywidualnych potrzeb, responsywnych i zgodnych z WCAG.

Tworzenie portali to nasza pasja

Projektowanie portali internetowych przy swoich działaniach realizujemy, biorąc pod uwagę wszystkie Państwa sugestie oraz potrzeby. Możemy wykonać dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom taką stronę, która idealnie będzie odpowiadała Państwa potrzebom.

Konsultujemy się z Państwem na wszystkich etapach pracy, aby mieć pewność, że przygotowywane przez nas portale internetowe posiadają wszystkie niezbędne elementy oraz są funkcjonalne. W przypadku chęci dokonania zmian, przeprowadzamy potrzebne czynności, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z naszych usług.