Multimedia możliwości

strona internetowa za darmo

Na czym to polega?

Multimedia znajdujące się na stronie internetowej są ważnym elementem, który przyciąga uwagę użytkowników. Kiedy ktoś odwiedza stronę www, w pierwszej kolejności całą uwagę skupia na grafikach albo prezentacjach. Dopiero później przeglądana jest pozostała treść, na pewno każdy z nas potwierdzi tę tezę. Ludzie to w większości wzrokowcy.

Strony posiadające oryginalne multimedia cieszą się większym zainteresowaniem od tych, które mają w swojej treści same teksty. Grafiki znajdujące się na stronie powinny odpowiadać charakterowi prowadzonej przez Państwa działalności. Wyszukiwarka Google rozpoznaje grafiki zamieszczone na Twojej stronie i należałoby pamiętać, aby były one autorskie. Nasza firma oferuje unikalne oraz indywidualnie projektowane wizualizacje, prezentacje 3D oraz różnego rodzaju grafiki na potrzeby sklepów www, stron oraz portali społecznościowych. Proces tworzenia takich grafik rozpoczyna się od rozmowy z klientem i ustalenia oczekiwań. Następnie graficy przedstawiają propozycje. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, tworzymy multimedia na najwyższym poziomie.

strona internetowa html

Profesjonalne animacje

Wykorzystujemy dynamikę i płynność animacji, aby kształtować sugestywność i profesjonalny przekaz naszych serwisów. Dostarczamy do odbiorcy atrakcyjne wizualnie interaktywne treści, co wzmacnia efekt przekazu.

Obiekty i wizualizacje 3D

Budujemy trójwymiarowe modele realistycznego świata, wykorzystywane w projektach multimedialnych. Tworzone przez nas obiekty wywołują wrażenie, zapadają w pamięć i nadają charakteru publikacjom. Mogą się Państwo osobiście o tym przekonać!

strona internetowa za darmo

Transmisje strumieniowe

Udostępniamy sprawdzone rozwiązania integrujące serwis klienta z umieszczonymi w sieci materiałami multimedialnymi. Wykorzystujemy narzędzia do wideokonferencji dla użytkowników serwisów społecznościowych, co w XXI wieku jest bardzo ważne.