Marketing

tworzenie stron www

Czym jest E-commerce?

Budowanie wizerunku każdej firmy jest jednym z kluczowych elementów jej rozwoju. Dzięki odpowiedniemu pokierowaniu działaniami promocyjnymi, jesteśmy w stanie stworzyć pozytywny i przyjazny profil Państwa przedsiębiorstwa.

Marketing jest podstawą, bez której nie można prowadzić działalności gospodarczej. Reklama jest tzw. “dźwignią handlu”, która pozwala pozyskać klientów. Ważne jest, aby firma posiadała czytelny wizerunek i strategię promocji, która wyznacza drogę do zwiększania zysków. My wiemy, jak do tego doprowadzić!

Oferujemy kompleksowe rozwiązania marketingowe, począwszy od planowania działań, a skończywszy na ich wdrożeniu i badaniu efektywności prowadzonych czynności. Zawsze staramy się przedstawić rozbudowane rozwiązania, prowadzone w różnych formach. Chcemy, aby mogli Państwo skutecznie reklamować swoje produkty i usługi, wzmacniać wizerunek i zwiększać udział w rynku. Na podstawie szczegółowej rozmowy z Państwem ustalamy grupę docelową, do której skierujemy ofertę. Dzięki profesjonalizmowi i doświadczonym specjalistom, oferujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania. Chcemy, aby nasi klienci mogli pokazywać się w miejscach powszechnie odwiedzanych. Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalną oraz skuteczną reklamą dla swojej małej lub średniej firmy, zapraszamy do nas! Każdego dnia śledzimy najnowsze trendy na rynku reklamy, dając Państwu możliwość dotarcia do praktycznie każdej grupy odbiorców. Sukces naszych klientów, to również nasz sukces.

ecommerce co to jest

Public relations

W ramach prowadzonych prac zajmujemy się kreowaniem kontaktu z otoczeniem w taki sposób, aby poprawić i utrwalić pozytywny wizerunek i akceptację ze strony rynku. W zależności od postawionych wymagań, w naszych działaniach skupiamy się na trzech podstawowych filarach budowania tzw. “PR-u” organizacji i otoczenia oraz relacjami między nimi.

Dodatkowo, posiłkując się odpowiednią metodyką marketingową, nie tylko utrwalamy pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, ale też kierujemy naszymi działaniami w taki sposób, aby dotrzeć z nimi do nowych, potencjalnych klientów i kontrahentów.

Kampanie marketingowe

Oprócz kreowania marki i wizerunku, podejmujemy szereg działań marketingowych, które działają momentalnie: ich efekty – w przeciwieństwie do pozytywnego public relations, które są działaniem ciągłym – widać niemal natychmiast. Efektem jest nie tylko aktywność wśród nowo pozyskanych klientów, ale też zwiększona u dotychczasowych.

pozycjonowanie stron internetowych

Marketing internetowy

Mimo iż jest on elementem standardowych działań marketingowych, to właśnie w nim specjalizujemy się na co dzień. W zależności od profilu przedsiębiorstwa, staramy się tak pokierować aktywnością online, aby dotrzeć z przekazem do maksymalnie dużej liczby internautów.

Do najważniejszych zabiegów należą: kampanie w sieciach reklamy; pozycjonowanie, czyli promocja w wyszukiwarkach internetowych oraz tworzenie i dystrybucja materiałów public relations do najważniejszych internetowych i stacjonarnych wydawnictw. Zajmiemy się również modernizacją Państwa witryny internetowej, aby generowała ona możliwie duże konwersje pośrednie i bezpośrednie. W przypadku sklepu internetowego będzie to zwiększenie odsetku osób dokonujących zakupów, a na stronie zajmującej się dystrybucją opakowań: zwiększenie ilości telefonów z zapytaniami o dostępną ofertę.

Internet to miejsce, w którym każdego dnia dochodzi do milionów transakcji handlowych. Już ponad połowa społeczeństwa dokonuje zakupów za pomocą globalnej sieci Internet. Promowanie swoich usług/produktów w sieci, daje możliwość dotarcia do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Możliwości reklamowe, jakie daje Internet, są duże. Pozycjonowanie, linki sponsorowane, reklama kontekstowa czy reklama video, to najpopularniejsze formy wybierane przez przedsiębiorców. Nasza Agencja oferuje rozwiązania szyte na miarę Państwa potrzeb i Państwa życzenia. Dopasowujemy rozwiązanie do Państwa oczekiwań, maksymalnie wykorzystując potencjał prowadzonych kampanii marketingowych. Duże doświadczenie w branży oraz kreatywne podejście do tematu sprawia, że oferowany przez nas marketing internetowy sytuuje się na wysokim poziomie. Na pewno będą Państwo zadowoleni.

Skutecznie przyciągamy użytkowników do promowanych przez nas miejsc. Stosujemy wyłącznie dozwolone techniki, które nie powodują wykluczenia z wyszukiwarek. Oferując usługi z zakresu marketingu internetowego, zależy nam na dostarczeniu rozwiązania spełniającego w 100% oczekiwania klienta. Nie muszą więc się Państwo niczego obawiać.