Hosting z administracją

hosting bez reklam za darmo
   

Czym jest hosting?

Hosting, czyli inaczej serwer, na którym przetrzymywane są pliki strony oraz bazy danych, powinien być dobrze zabezpieczony. Brak zabezpieczeń i nieprofesjonalna administracja hostingiem potrafi doprowadzić do włamania i straty części danych. Administrowanie stronami www pozwala na bieżąco czuwać nad serwisem i (w razie potrzeby) szybko zareagować.

W ofercie naszej firmy znajduje się usługa administrowania stronami www oraz sprawdzony i bezpieczny hosting. Przy administrowaniu Państwa strony www dbamy o bezpieczeństwo oraz sprawne działanie. Ceny hostingów są różne i czasami trudno jest znaleźć coś, co mieściłoby się w zaplanowanym budżecie.

Znajdziemy dla Ciebie hosting, który spełni Twoje oczekiwania. Jesteśmy firmą, która wychodzi z założenia, że serwis www lub strona firmowa może być sprawnie administrowana bez potrzeby zatrudnienia pracownika. Usługa hostingu z administracją jest wygodną formą zarządzania zasobami strony bez ponoszenia wysokich kosztów. Z tego typu usług korzysta coraz więcej firm. Dzięki usłudze administrowania stroną www, nie trzeba się martwić, że niechcący skasuje się dane z serwera, czy też awarią, która może mieć wpływ na działanie serwisu.

hosting www

Online 24h

Zapewniamy hosting www i administrację spełniające najwyższe wymagania związane z bezpieczeństwem i dostępnością. Nasze serwery korzystają z szerokopasmowych łączy z wykorzystaniem technologii światłowodowej u kilku niezależnych operatorów. Bazujemy na specjalistycznym osprzęcie sieciowym (wyłącznie markowych producentów), m.in. Intel, Cisco, 3COM.

Oferujemy Państwu hosting www z możliwością indywidualnego ustalenia typu serwera, jego parametrów i dostępnych na nim usług. Stawiamy na indywidualne podejście w każdym aspekcie.

Do utrzymania strony mającej spełniać rolę wizytówki w sieci, która odwiedzana będzie przez stosunkowo niedużą ilość użytkowników, powinien wystarczyć najprostszy hosting strony www. W takim wypadku podstawowym rozwiązaniem jest współdzielony hosting www przeznaczony dla mniejszych aplikacji.

W przypadku bardziej zaawansowanych aplikacji, istnieje możliwość dzierżawy serwera dedykowanego. Opcja ta oferuje szeroki wachlarz możliwości konfiguracji samego serwera, a także zainstalowanego na nim oprogramowania. Daje gwarancję, że wszystkie zasoby serwera będą wykorzystywane tylko przez jednego klienta, co przełoży się bezpośrednio na możliwość uruchamiania bardziej złożonych aplikacji i obsługi większej ilości użytkowników jednocześnie.

Dostarczamy konta wirtualne, które pozwalają na używanie skryptów CGI, PHP, MySQL i innych programów. Skrypty te zużywają dużo więcej zasobów systemowych niż proste strony.

Mają Państwo możliwość tworzenia i wykonywania swoich skryptów CGI, PHP lub/i SQL na własnym koncie. Skryptów tych należy używać odpowiednio. Jeżeli będą one zbyt obciążające dla serwera współdzielonego, informujemy klientów używających skryptów zużywających zbyt duży procent środków systemowych, o konieczności ograniczenia ich użycia, oraz jeżeli ich dalsze używanie jest potrzebne, zaproponujemy Państwu rozwiązanie serwera dedykowanego.

Hosting strony www na naszych serwerach daje możliwość skorzystania z nowoczesnych rozwiązań przywracania danych opracowanych przez naszych programistów. Ponadto, nasi technicy na bieżąco monitorują dostępność usług na serwerze, w przypadku ewentualnej awarii serwera, jesteśmy o tym niemal natychmiast informowani, a wszystko to dla Państwa wygody i komfortu.

Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, dlatego też mamy możliwość oferowania wysoko dostępnego, a zarazem szybkiego hostingu www.