E-commerce

co to jest e-commerce

Czym jest marketing

Handel w Internecie stał się tak powszechny, że już ponad 50% Polaków dokonuje zakupów bez wychodzenia z domu (Państwo na pewno również, nieprawdaż?). Jest to wygodna i opłacalna forma nabywania produktów oraz usług, o czym przekonuje się chyba każdy, kto choć raz z niej skorzystał. W sieci jest wiele platform E-commerce, które pozwalają znaleźć produkt np. w niższej cenie czy lepszej jakości.

Serwisy E-commerce, czyli platformy handlowe, są miejscami, w których skupia się wielu sprzedawców oferujących produkty/usługi z różnych dziedzin. Platformy E-commerce tworzone przez naszą firmę posiadają wiele funkcji, które ułatwiają obsługę zarówno administratorom, jak i użytkownikom. Przed przystąpieniem do prac, staramy się stworzyć dla Państwa projekt, który będzie wyróżniał się na tle istniejących portali. Nie powielamy tego, co już istnieje, lecz tworzymy nowe, wyjątkowe, niepowtarzalne i ciekawe miejsca, które będą chętnie odwiedzane przez użytkowników. Stosujemy najnowocześniejsze technologie, które sprawiają, że portal staje się widoczny dla wyszukiwarek. Zwiększa to szanse na przyciągnięcie większej ilości potencjalnych klientów.

e-commerce w polsce

Gotowi do działania!

Budujemy sklepy internetowe i inne serwisy umożliwiające prowadzenie działalności handlowej i usługowej. Spełniają one konkretne założenia profilu biznesowego firmy. Wykorzystujemy sprawdzone platformy i narzędzia do integrowania z systemami zaplecza CRM/ERM.

 

Wdrażamy sklepy w oparciu o rozwiązania autorskie jak również systemy dedykowane oparte na silnikach: PrestaShop, Magento, Zen Cart, OpenCart.

Most dla partnerów

Przyspieszamy procesy biznesowe. Tworzymy otwarte kanały dystrybucji na partnerów biznesowych, jak i użytkowników końcowych (B2B/B2C). Doświadczenie w budowie platform i projektowaniu sklepów internetowych w różnorodnych środowiskach pozwala nam na tworzenie mechanizmów komunikacji. Zadaniem tworzonych przez nas aplikacji jest zarządzanie procesami biznesowymi, a także wsparcie dystrybucji i działań marketingowych.

praca w e-commerce

Uciekamy od schematów

Cenimy sobie innowacyjność. Angażujemy się w ciekawe, unikalne typy serwisów, a projektowanie sklepów internetowych to nasza specjalność, nawet jeśli sprawiają one wrażenie trudnych w realizacji.